200 тисяч гривень для соціального підприємництва!

24 червня 2022

Проєкт «Я зможу!» Фонду Олени Пінчук спільно із Українською соціальною академією завершили безкоштовний навчальний курс «Соціальне підприємництво – більше, ніж бізнес».

Більш ніж 5 тисяч жінок зареєструвались ще у грудні 2021 року і прослухали наш курс та отримали знання і навики як за допомогою своє бізнес-моделі вирішувати соціальні проблеми та допомагати іншим. За результатами виконання завдань та вимог онлайн курсу, 28 учасниць отримали запрошення взяти участь в конкурсі на отримання гранту на розвиток власного стартапу/соціального підприємства. Серед них наші команди і обрали переможицю.

Спершу заявлена сума гранту була у розмірі 100 тисяч гривень, через війну ми збільшили її вдвічі, так як переможниці довелось призупинити свій бізнес та планувати релокацію. Зараз у Анастасії чіткі плани щодо повноціної віднови виробництва та створення нових робочих місць, зокрема для внутрішньо переміщених осіб.

«Вдячна всій команді організаторів курсу за системний цікавий підхід до соціального підприємництва. Підтримка під час навчання, глибокі коментарі викладачів в процесі, цікаві історії з українського досвіду. І звісно надважлива підтримка під час військової агресії - дуже важливо відчувати підтримку спільноти в такий складний час. Вірю, що спільними зусиллями ми впораємось з новими викликами які постали перед нами в цей час» - ділиться переможиця конкурсу Анастасія Жигир, засновниця Inaksha Bakery.

«Соціальне підприємництво - ефективний інструмент для тих, хто хоче розвивати власний бізнес із соціальною місією. Наша місія - допомагати таким бізнесам зростати, особливо зараз в умовах війни. Тому ми надамо команді проекту Inaksha Bakery необхідну менторську підтримку у розвитку бізнесу та ефективному використанні інвестицій» - коментує Петро Дарморіс, член правління Української соціальної академії.

Проєкт втілено за підтримки Фундації Кока-Кола.