240 000 гривень виділені українським підприємицям

1 березня 2021

Проект «Я зможу!» оголошує результати другого раунду конкурсу грантів на підтримку жіночого підприємництва. 

 

На початку 2021 року в рамках проекту «Я зможу!» Фонду Олени Пінчук було оглошено конкурс грантів серед бізнес проектів, які створені та керуються жінками. Разом із партнером проекту – брендом Marsala  – було вирішено виділити 240 000 гривень на підтримку жіночого підприємництва. Частину цих коштів вдалося зібрати завдяки продажу капсульної колекції сумок та флешмобу #КолиЯНеБоялась на її підтримку. До загальної суми також були додані кошти, виручені з продажу Inspirement chain by GUZEMA Fine Jewelry

 

За відповідності умовам участі, планувалося виділити три гранти по 50 000 гривень і три гранти по 30 000 гривень, проте під час роботи над заявками члени жюрі запропонували перерозподілити заявлені кошти відповідно до статей витрат та потреб, описаних у заявках, щоб охопити більшу кількість проектів та максимально ефективно використати наявну суму. Таким чином, в результаті конкурсу оголошується не шість, а дев’ять переможців, які отримають: 

 

«Пастернак Біо» – 50 000 грн. (на придбання гранулятора біогумуса)

Фермерське господарство «Лада 2008» – 50 000 грн. (на зрошувальну систему)

Майстерня Мрії – 30 000 грн. (на обладнання для пакування чаю)

Арт-студія «Цятка» – 30 000 грн. (на облаштування гончарної майстерні)

Будь в UA – 20 000 грн. (на CRM систему)

Магазин еко-товарів Eco Bee – 15 000 грн. (на створення сайту)

Here & Now: екологічна студійна кераміка – 15 000 грн. (на виготовлення гіпсових кап)

Виробництво готової замороженої їжі FARØ – 15 000 грн. (на придбання професійної м’ясорубки)

Посуд і декор з переробленого скла YAKUSH – 15 000 грн. (на створення сайту)

 

Окрім того, Shot Robot Studio вирішили долучитися до проекту та взяли на себе зобов’язання провести предметну зйомку для бренду YAKUSH, яка необхідна для підготовки і створення сайту. 

 

«Ми всі переживаємо важкі часи пандемії та її наслідків, тому за допомогою нашої програми мікрогрантування, ми хотіли не лише підтримати економічну незалежність жінок та розвиток підприємнитцва, а також нагати, що ніколи не можна втрачати надію та опускати руки, що будь-які зусилля завжди приносять результат!», – говорить програмна директорка Фонду Олени Пінчук Ольга Сердюк. 

 

Це вже другий раунд програми підтримки жіночого підприємництва в рамках проекту «Я зможу!», у 2020 році за підтримки Фундації Кока-Кола та за рахунок колаборацій на неї було виділено 1 150 000 гривень

 

«Будучи малим бізнесом, ми дуже пишаємося, що маємо можливість створювати проекти, що можуть підтримувати інших жінок-підприємиць. Навіть невелика підтримка часто дає велику силу для звершень», – вважає засновниця бренду Marsala та менторка проекту «Я зможу!» Марія Маслій.  

 

Грантова програма дозволить її переможцям посилити свої виробничі потужності або яскість сервісу, розширити спектр послуг або товарів, збільшити кількість клієнтів та покращити фінансові показники підтриємництва. Грант не передбачає покриття боргів компанії перед банком, орендодавцем, постачальником чи співробітниками. Кошти гранту мають бути використані виключно на розвиток бізнесу.