Дніпро, це було неймовірно!

15 жовтня 2019

 

Дніпро, це було неймовірно!

Майже дві сотні жінок і два десятки спікерок - надихались, ділились секретами успіху і дискутували на важливі теми під час виїзної сесії «Сильні жінки «Я зможу!» Dnipro Edition». Все для того, щоб надихнутись на розвиток і показати приклад, як, виходячи за рамки звичної зони комформу, за допомоги спільної підтримки і сестринства – можна досягти неможливого.

 

«Ми шукали цікаві історії успішних жінок в Україні, ми шукали нестандартні історії, в яких жінка пройшла великий шлях. Коли вона приїхала з маленького містечка, закінчила університет, маючи дітей і чоловіка, і досягла успіху: очолила компанію чи відкрила свій власний бізнес, встановила світовий рекорд чи стала народною депутаткою, створила благодійний фонд чи зробила наукове відкриття. Ми хочимо, щоб ці жінки стали прикладом для інших, щоб матусі вдома вчили своїх дівчаток не лише гарно виходити заміж, та і взагалі не говорили, що це головне, а вчили їх досягати всього своїми силами і розумом», - каже Ольга Руднєва, директорка Фонду Олени Пінчук.

 

Впродовж дня на чотирьох дискусійних панелях розвінчували міфи про «не жіночі» професії і доводили, що жінці під силу все разом з Тетяною Яловчак, українською рекордсменкою, що піднялася на 7 найвищих точок світу, Марією Михайлюк, першою помічницею капітана далекого плавання та програмною директоркою Фонду Олени Пінчук Ольгою Сердюк.

Як не боятись заявити про свій голос у соціальній, громадській і фешн сферах говорили разом з Сонею Забугою, головною редакторкою ELLE Ukraine, Зоєю Казанжи, журналісткою і комунікаційницею, Зоєю Мельник, громадською діячкою, правозахисницею, засновницею групи «Захист прав дітей» та Юлією Янчар-Загакайло, піар-менеджеркою Фонду Олени Пінчук.

 

«У нас в найближчому номері заплановано для публікацій 8 історій французьких колег про жінок шеф-поварів, які здобули три зірки Мішлена. Та коли ми читали французький текст, то помітили, що в кожному абзаці ті, хто дає інтерв’ю, наче виправдовуються, що вони прорвалися у світ чоловічої професії. Мені це показалось дивним. Ми цей момент в нашій редакції прибрали, бо я вважаю і вважала завжди, що у нас немає проблем в плані жіночої самореалізації, ми можемо прорватися у будь-який світ чоловічої професії і бути там не менш успішними. Нам не потрібно питати дозволу і не потрібно виправдовуватись, бо міра того, наскільки ти успішний, залежить тільки від тебе» - ділиться Соня Забуга. 

 

А ще говорили про харасмент і як захиститись від сексуальних переслідувань на роботі, і чому важливо жінкам говорити про це і захищати свої права разом з Ольгою Євлановою  - тренеркою-психотерапевткою, авторкою та ведучою навчального проекту Школа Здорових Дорослих, Іриною Чистяковою - HR директоркою компанії East One та Ольгою Руднєвою, директоркою Фонду Олени Пінчук.

Розглядали успішні кейси, як знаходити гроші на добрі справи, щоб доповнювати бізнес соціальною складовою і про найефективніші способи фандрайзингу разом з Владою Миколюк, євангелісткою компанії Work.ua, Concord bank та керівницею Біржі благодійності «ДоброДій», Людмилою Новак, заступницею директора з корпоративних відносин ІНТЕРПАЙП та Ольгою Чумак, менеджеркою з комунікацій компанії Coca-Cola Ukraine.

Дякуємо всім спікерам, модераторам та учасникам за неймовірну атмосферу і насичений день.