
dedicated to safe sex, active life style and HIV/AIDS
Організації і компанії у всьому світі поступово впроваджують політику, спрямовану на досягнення гендерної рівності на робочих місцях. Але, згідно доповіді Всесвітнього економічного форуму, глобально ситуація з працевлаштуванням в цілому та гендерною рівністю зокрема тільки погіршилася, причому у всьому світі.
Згідно даних глобального дослідження компанії Unilever, представленого в Давосі, людству знадобиться не менше 170 років, аби досягти гендерної рівності в економічному секторі! Хоча, якби умови праці були би рівними і для чоловіків, і для жінок, той самий світовий ВВП збільшився би до $ 28 трлн у 2025 році!
ТОП-10 країн за Індексом гендерної рівності сьогодні виглядає ось так:
Україна серед 144 країн посідає лише 69-е місце з індексом 0, 700. За нами у рейтингу розташувалися Чилі, Таїланд і Бангладеш.
Найменший розрив між кількістю чоловіків і жінок на посадах спостерігається у сферах освіти і здоров'я. У секторі економіки баланс зміщений на користь чоловіків. Найбільший же розрив- у політичній сфері.
Найгірша ситуація з гендерною рівністю склалася у Саудівській Аравії, Сирії, Пакистані та Ємені (141, 142, 143 і 144-е місця).
Основні проблеми, які має подолати світ найближчим часом, такі:
Також учасники дослідження компанії Unilever погодилися з тим, що навколишнє суспільство, як і раніше насаджує, стереотипні ролі для чоловіків і жінок: