DOS & DONT’S. Що робити і не робити під час співбесіди

22 квітня 2021

Проект «Я зможу!» спільно з сайтом пошуку роботи work.ua продовжують підтримувати жінок в їх професійному та кар’єрному зрості. Саме тому ми попросили найкращіх работодавців поділитися своїми порадами, що робити і не робити під час інтерв’ю, і об’єднали їх міні-проект «DOS & DONT’S». 

У новій рубриці «DOS & DONT’S», що виходитиме щосереди, засновники, керівники і менеджери по роботі з персоналом відомих українських компаній розповідатимуть про власний досвід проведення співбесід та очікування від кандидатів. 

 

DOS & DONT’S від Катерини Кузьменко, співзхасновниці та ідейної натхненниці Smartass

DOS & DONT’S від Аліни Носенко, Директорки Klitschko Foundation 

DOS & DONT’S від Олени Борисової, СЕО Сім’ї ресторанів Дмитра Борисова

DOS & DONT’S від Людмили Довгоброд, Директора з управління персоналом StarLightMedia 

 

І поки ви шукаєте роботу своєї мрії або готуєтесь до співбесіди, ми пропонуємо вам безкоштовний онлайн курс «З місця в кар’єру», в якому досвідчені експертки допоможуть оволодіти знаннями про правила успішної співбесіди, time management, права та персональні кордони на роботі, менторство, звичку вчитися та перетворювати нові знання на кар’єрні можливості. 

Курс створено в партнерстві із студією онлайн-освіти EdEra та з бажанням побачити якомога більше жінок, які побудували вражаючу кар’єру або створили успішний бізнес.