19 травня 2021

DOS & DON'TS. Що робити і не робити під час співбесіди

Ірина Матьяшек
Керівник HR служби Благодійного фонду "Таблеточки"

Продовжуємо рубрику рубрику «DOS & DON’TS». Проект «Я зможу!» спільно з сайтом пошуку роботи Work.ua продовжують підтримувати жінок в професійному та кар’єрному зрості.

Найкращі работодавці діляться своїми порадами, що робити і не робити під час інтерв’ю у новому міні-проекті. Цього разу поради від керівниця HR служби Фонду Таблеточки Ірини Матьяшек.

«Фонд Таблеточки має дуже зрозумілу, але в той же час амбітну місію – «Щоб жодна дитина не помирала від раку!».  

Вся наша команда – це люди, які поділяють місію і кожний день у своїй роботі вже 10 років наближують її втілення. Ми людяні, експертні, відкриті, амбітні та професійні, і тому коли шукаємо нових членів до нашої команди для нас важливо, щоб кандидати розділяли наші цінності і місію незалежно від вакансії.

Поради щодо співбесіди:

1) Нам дуже приємно, коли кандидати пам’ятають, що надсилали резюме у наш фонд і на певну вакансію, тому що рекрутеру приємніше спілкуватися з кандидатом,  який зацікавлений у Таблеточках, ніж чути «як, я багато куди відправляв/відправляла, а шо у вас там за компанія і вакансія, розкажіть мені...»

2) Якщо ми будемо зустрічатись, приділіть 15 хвилин вашого часу та ознайомтесь з сайтом та  сторінками у соцмережах. Вони розкажуть багато корисного та цікавого про нас.

3) Складіть професійне резюме, яке буде стислим, але інформативним. Вказуйте свої навички, та підкріплюйте результатами.

4) Підготуйтесь до співбесіди, напишіть питання по вакансії, функціоналу, правилах роботи та задайте їх рекрутеру. Ми намагаємось самі надати якомога більше інформації та відкриті до будь-яких питань з боку кандидата.

5) Будьте щирим, відкритим, чесним, так як співбесіда це можливість розповісти про себе і подивитись на роботодавця, як би «приміряти» чи підходите ви друг другу. 

Бажаю всім легких та цікавих співбесід та обов’язково знайти свою компанію мрії!»

  

І поки ви шукаєте роботу своєї мрії, ми пропонуємо вам безкоштовний онлайн курс «З місця в кар’єру», в якому досвідчені експертки допоможуть оволодіти знаннями про правила успішної співбесіди, time management, права та персональні кордони на роботі, менторство, звичку вчитися та перетворювати нові знання на кар’єрні можливості. 

Курс створено в партнерстві із студією онлайн-освіти EdEra та з бажанням побачити якомога більше жінок, які побудували вражаючу кар’єру або створили успішний бізнес.