Досягай як дівчина: Фіналістка інкубатору соціальних ідей заснувала власний проект у Дніпрі

14 листопада 2018

У березні 2018 року 20 жінок з усієї України взяли участь в «Інкубаторі соціальних ідей «Я зможу!» від Фонду Олени Пінчук та ГО Global Office. Протягом трьох днів учасниці  інтенсивно вивчали принципи проектного менеджменту, планування, фандрайзингу та інших аспектів соціального підприємництва. Викладачками тренінгу стали провідні професіоналки галузі: Анастасія Дєєва, Ірина Гуцал, Вероніка Селега та ін.. Серед проектів, над якими працювали учасниці разом з менторками, були: курси для випускниць сиротинців, молодіжні центри, популяризація  здорового способу життя серед школярів тощо.

Переможницею проекту стала Ольга Полякова, яка виграла мікрогрант для втілення своєї ідеї і створила клуб самооборони «Бийся як дівчина». Мета її проекту – побороти проблему домашнього насильства: згідно статистики, майже мільйон українок щороку потерпають від насильства з боку партнера. Під час навчання в інкубаторі Ольга змогла заручитися підтримкою для своєї ініціативи у всеукраїнської мережі магазинів COMFY у Дніпрі. Надалі дівчина планує розповсюджувати ідеї протидії насильству та продавати франшизу спортивним клубам по всій Україні.

«Я дуже вдячна проекту! Завдяки отриманим технікам і навичкам, Я ЗМОГЛА розвинути навички комунікації і залучитися підтримкою від приватного бізнесу. До того ж, проект "Я зможу" дає безцінну платформу для розширення проекту "Бийся як дівчина" в Україні та за її межами. Інкубатор  - це не тільки підтримка для мене, а і можливості для всіх жінок країни!», - ділиться Ольга.

«Інкубатор соціальних ідей»  став ще одним успішним етапом  проекту «Я зможу!», який реалізує Фонд Олени Пінчук за сприяння Фундації Кока-Кола. Після завершення тренінгу учасниці продовжили працювати над розробкою та реалізацією власних проектів, використовуючи навички, отримані під час лекцій, та менторські поради. Також кожна з учасниць до кінця проекту отримувала підтримку з питань підготовки бюджету, PR-плану, пошуку фінансування тощо. Оксана Нечипоренко, директорка ГО Global Office та одна із менторок проекту, підкреслила:

«Для нас це перший проект, який спрямований саме на підтримку жінок, і ми раді, що він пройшов так успішно!»

Проект «Я зможу!» (ican.org.ua) створений для того, щоб жінки-лідери, які стали відомими завдяки своїй успішній роботі в політиці, бізнесі, моді, соціальних та благодійних проектах, могли ділитися досвідом та знаннями з молоддю, підтримувати молодих жінок, які знаходяться на початку свого шляху, допомагати їм досягти успіху у кар’єрі. Проект реалізується за сприяння Фундації Кока-Кола.

Більше про «Інкубатор соціальних ідей» дивіться у відео:

14 листопада 2018