Грант на підтримку жіночого бізнесу від проєкту "Я зможу!"

24 листопада 2021

Проєкт «Я зможу!» Фонду Олени Пінчук долучився до партнерської програми підтримки жінок-підприємиць «Крила», що реалізується Pact Ukraine

Протягом вересня і жовтня участниці проєкту закінчили 4-денний інтенсивний тренінг з валідації бізнес-моделі. Вони отримали знання та навички, необхідні для старту та розвитку власного бізнесу, сформували спільноту однодумниць для підтримки одна одної та майбутніх учасниць проєкту, а також отримали менторську підтримку, в тому числі і від менторок проекту «Я зможу!». 

Наступним етапом став конкурс грантів, в якому 12 жінок-підприємиць отримали фінансову допомогу для втілення своїх ідей. Серед них 60 000 гривень від проєкту «Я зможу!» отримала Наталія Варшавська на розвиток свого бізнес-проєкту Лавандові кручі.

Лавандові кручі були створені у 2019 році у мальовничому містечку Розділ, Львівської області. Там Наталія разом із чоловіком вирощує лаванду та приймає гостей. Подружжю вдалося створити гарний і затишний простір, де можна не лише купити лаванду, а й провести фотосесію, взяти участь у різноманітних майстер-класах та дегустаціях. 

«Ми раді ще одній нагоді підтримати жінок-підприємиць. Сьогодні перебуваючі в жюрі, я, як ніколи, глибоко занурилася у повсякденність наших учасниць. Всі без виключення жінки неймовірно багато працюють, щіро вірять і люблють те, що створюють, тому заслогувують на підтримку з нашого боку для їх подальшого економічного росту та фінансової незалежності», – сказала Ольга Сердюк, програмна директорка Фонд Олени Пінчук.