Inspirement chain. Кольє, що надихає на зміни

18 грудня 2019

17 грудня 2019 року проект «Я зможу!» Фонду Олени Пінчук та ювелірний бренд GUZEMA Fine Jewelry представили спільну колекцію кольє Inspirement_chain та фотовиставку за участі менторок  проекту. Ця кампанія спрямована на посилення жіночої ролі у суспільстві, взаємопідтримку та сестринство.

До фото-проекту долучились: Олена Пінчук, Валерія Гузема, Світлана Бевза, Олена Борисова, Слава Фролова, Алла Клименко, Яніна Соколова, Альона-Альона, Ярослава Гресь, Соня Забуга, Олена Кондратюк, Аліна Шатернікова, Валерія Бородіна, Олена Гудкова, Зоя Литвин, Уляна Пчолкіна. На презентацію колаборації зібралися майже усі менторки проекту «Я зможу!».

 

Олена Пінчук: «Рецепт успіху у кожного свій, але є те, що об'єднує всіх успішних людей - коли вони досягли успіху у них є бажання простягнути руку допомоги тим, хто тільки на початку свого шляху! І саме про це наш проект».

 

Валерія Гузема: «Для менторського проекту «Я зможу!» ми створили спеціальне кольє, що надихає. Цим проектом ми зібрали всіх успішних жінок, які будуть допомагати кожному, хто на початку свого шляху, на початку своєї кар’єри. Це кольє - символ підтримки, символ надії і символ віри перш за все. Кожна з нас особлива і здатна абсолютно на усе».

 

Благодійне кольє у золоті і у сріблі можна придбати в інтернет-магазині GUZEMA Fine Jewelry або на сайті

Всі зібрані кошти з продажу кольє будуть спрямовані на розвиток та підтримку проектів, створених жінками.

 

18 грудня 2019