Коли ви займаєтесь тим, що приносить вам задоволення - у вас є всі шанси стати у цьому успішними.

4 квітня 2019

Проект «Я зможу!» розпочав цикл менторських зустрічей, що проходитимуть в новому освітньому центрі Фонду Олени Пінчук на Володимирській, 43. Першим спікером стала відома телеведуча, продюсерка, актриса і блогер Яніна Соколова. 

«У моєму житті було стільки «я не зможу», що якби не мій характер, то я б точно не змогла. Треба завжди пробувати, навіть якщо ви наперед знаєте, що приречені на поразку. Стукайте. Наполегливо стукайте хоч по 200 разів, але щоб відкрились потрібні двері і ви сказали собі «я змогла»! Такими словами Яніна Соколова поділилась перед слухачам менторської лекції «Як знайти себе в собі».

Яніна ділилась власними секретами гармонії із собою і принципами, які допомогли їй досягнути успіху.

«Я дуже люблю помилки - бо вони завжди вчать. Коли вам щось не виходить - радійте, бо вам треба працювати над собою, ставати кращими і розвиватись. Починати варто з того, що викликає внутрішнє захоплення. Коли ви займаєтесь тим, що приносить вам задоволення - у вас є всі шанси стати у цьому успішними.  Будьте сміливими і наполегливими. Навіть, якщо ви думаєте що приречені на провал. Прислухатися до людей, які є для вас авторитетами. Дружіть із собою. Якщо ви займетесь собою - ця країна приречена на успіх» 

 

Яніна Соколова доєдналася до пулу менторів проекту «Я зможу!», який буде розширюватися щотижня протягом року! 

Проект «Я зможу!» спрямований на посилення ролі жінок в українському суспільстві. Головна мета – надихнути молодих дівчат і жінок, що вони в Україні можуть стати успішними в будь-якій сфері. До проекту доєдналися успішні та відомі жінки-менторки, історії яких надихають. Своїм прикладом вони спонукають до пошуку нових можливостей і віри у себе.