Львів надихав, мотивував і запалював на успіх!

9 вересня 2019

Львів надихав, мотивував  і запалював на успіх!

Проект «Натхнення. Можливості. Успіх. Lviv Edition» зібрав близько півтисячі жінок у Львові. На шести дискусійних панелях, більш як 20 спікерок мотивували і ділились секретами власного успіху, життєвого балансу і мотивації. Все для того, щоб надихнути інших жінок на розвиток і показати приклад, як, виходячи за рамки звичної зони комформу, за допомоги спільної підтримки і сестринства – можна досягти неможливого.

Хочемо подякувати усім нашим партнерам, учасницям, спікеркам і модераторкам за підтримку і атмосферу. Зокрема Woman for Woman, ITEAHub за допомогу в організації і прекрасній локації - Центрі Шептицького, а також Фундації Кока-Кола в особі Олесі Жулинської та Ольги Чумак.

А також дякуємо дівчатам, без яких не можливо було б уявити цей івент:

Анастасії Сідері, директорці з питань комунікації компанії Кока-Кола в Центральнії та Східній Європі, Елпіді Коккоті, мотиваційній тренерці для жінок, авторці тренінгу #breakyourceiling, Наталії Чернишовій, генеральній директорці MARS Ukraine та модераторці Олесі Жулинській, директорці із зв'язків з громадськістю компанії «Кока-Кола Україна» - за участь у міжнародній дискусійній панелі і темі міжнародного досвіду у розбудові гендерної рівності.

Надії Васильєвій, Голові Weldi Україна, Світлані Ярмолюк, молодшій віце-президентці GlobalLogic Poland, Анастасії Фроловій, керівниці відділу забезпечення персоналом SoftServe у Львові та модераторці Мар'яні Петраш, співзасновниці соціального проекту підтримки жінок «Woman for Woman» - за цікаву і пізнавальну дискусійну панель «ІТ – як нова сфера для реалізації жінок». І те, які перспективи відкриваються у ХХІ столітті для жінок у цій галузі.

Євгенії Аратовській, засновниці ГО «Україна без сміття», Тетяні Абрамовій, власниці і директорці Будинку моди «RITO»  та Ользі Сердюк, програмній директорці Фонду Олени Пінчук,за важливу тему щодо  громадської ініціативи сортування сміття і збереження планети на дискусійній панелі «Екологічна поведінка та відповідальне споживання».

Ірині Данилевській, голові оргкомітету Ukrainian Fashion Week ,Соні Соутус, партнерці-засновниці Intermarium Strategy, Consulting and Capital, Руслані Римарській, засновниці та директорці компанії «Будьмо здорові», членкиня комітету жіночого підприємництва при Львівській ТПП та Ользі Руднєвій, Директорці Фонду Олени Пінчук. за цікаве обговорення, як жінці просуватись у великому бізнесі не зважаючи на стереотипи і історії крутих жіночих кейсів і винаходів, які б ніколи не з’явились на планеті, якби не жінки.

За сльози, емоції і секрети, як балансувати між кар’єрою і сім’єю жінці, будучи на високих публічних посадах - Ганні Старостенко , депутатці Київської міської ради, голові постійної комісії з питань освіти, Уляні Пак, депутатці Львівської міської ради, заступниці керівника фракції, Мар’яні Возниці, директорці Західного міжрегіонального департаменту НСЗУ (Національної служби здоров'я України) та модераторці Ользі Ситник, голові громадської організації «Жінки ВОЛІ», депутатці Івано-Франківської обласної ради, керівниці фракції.

Яніні Соколовій, телеведучій, продюсерці, блогерці, журналістці, Славі Фроловій, телеведучій, засновниці фонду підтримки і розвитку молодого мистецтва України та культурно-соціального проекту «Арт-Пікнік», Параскевії Дворянин, директорці з інформаційних проектів "ТРК "Люкс" і модераторці Юліії Янчар, піар менеджерці Фонду Олени Пінчук – за тему соціальної складової у медійній сфері і як правильно «користуватися» своєю медійністю на благо іншим.

Окреме дякуємо -  Риммі Зюбіній за немовірний майстер-клас з акторської майстерності і приклад того, коли супільно-політична позиція важливіша за «легкі гроші». А ще неймовірній грецькій гості Елпіді Коккоті, за крутезний емоційний і водночас зворушливий тренінг #breakyourceiling.

Дівчата, з вами можливо все! Дякуюємо кожній з вас за Натхнення. Можливості. Успіх!

Фото з події тут. Над ними працювала Катерина Птаха. 

 

09 вересня 2019