Менторська зустріч з Аллою Клименко

14 серпня 2019

«Це ok бути не ok! Дозвольте собі бути різними і у різних станах. Немає шаблонів щастя».

Наша менторка проекту «Я зможу!» Alla Klymenko зібрала просто рекордну кількість слухачів. Заповненими були одразу дві зали нашого хабу і ми проводили навіть пряму трансляцію між ними. Алла розповідала про свою історію, як вона дійшла до щастя. 

«Моя історія починається з того, що в 12 років я працювала і роздавала флаєри. Ніколи не соромилась будь-якої роботи і отримувала 60 грн вдень. І в школі купила сама собі телефон і навіть модний пуховик».

«Коли я почала вивчати щастя? Тоді, коли в один момент в дорослому віці для мене стало відкриттям, що все, що відбувається у моєму житті - залежить тільки від мене. Ти вибираєш що робити, ти вибираєш що думати, ти вибираєш з ким спілкуватися, вибираєш які ставити питання і які думки думати. Я почала вибирати сильні думки і почала міняти своє життя. 

Коли я подивилась фільм «Секрет» - він став дуже знаковим. І я написала листа авторам і фільму і книги (Ронді Берн). Але коли не отримала відповідь - я почала їздити до них в Америку сама на тренінги і брати у них особисті консультації». 

Останні 10 років Алла вивчає щастя і постійно вивчає все нові і нові практики.
«Я точно знаю, що щастя - це не усмішка 24 години на добу і не спалахи, а рівне і постійне почуття протягом життя. І круто мати можливість плакати, розстроюватись, навіть робити істерики і проживати свої почуття».
.....
«Нам здається, що мають бути зовнішні фактори, які зроблять нас щасливими - коли закінчаться наші проблеми, коли ми схуднемо, коли щось-десь-колись зробиться. Все тому, що нас вчили вибирати між щастям і успіхом, бо нам говорили, що успіх приведе нас до щастя. Замість того, щоб обирати щастя одразу і бути щасливим». 
.....
«Щасливе життя - це 
✔️робити те, що вам хочеться.
✔️Знати хто я і що я хочу і робити це
✔️радіти всьому і бути вдячним.
✔️служити для інших і ділитись знаннями. Це важливо. 
Дійте так, ніби ваші дії змінять світ!»