Менторська зустріч з Анною Октябрь

02 лютого 2021

Менторка проекту «Я зможу!» Анна Октябрь ініціювала зустріч із дівчатами, що навчаються у гуртках кравчинь. 

Анна Октябрь, успішна українська дизайнерка, чиї сукні продаються у 39 странах світу, вирішила поділитися своєю історією та досвідом з ученицями Кмитівської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату та Житомирської спеціальної школи. У цих закладах за підтримки спецпроекту «Дівчата Pro» громадської спілки «Освіторія» працюють гуртки для дівчат, що мріють стати кравчинями та дизайнерками. 

Нещодавно проект «Я зможу!» долучився до цієї освітньої програми, тому ініціатива Анни Октябрь була дуже доречною. Окрім менторських зустрічей, під час яких Анна розповіла про свою ще дитячу мрію бути дизайнеркою та продавати свої сукні у Лондоні та Парижі, про свій непростий шлях до її реалізації, про те, які треба робити кроки та де шукати натхнення, вона подарувала дівчатам більше 300 метрів тканини.   

 

«Я хотіла поділитись не лише своєю історією та досвідом, я хотіла дати їм те, чого в мене було у їх віці – можливість відчути на дотик коштовні тканини, з закритими очима відрізнити натуральний шовк від атласу, закохатися в матеріал, побачивши який, одразу уявити нову сукню. Скажу чесно, блиск очей у дівчат надихнув мене не менш, ніж їх мої скарби», – поділилася враженнями Анна Октябрь. 

 

Ці тканини Анна купувала в Італії, Франції, Японії, збирала їх багато років, але відчула, що найбільшу користь вони можуть принести тим, хто немає можливості їх прибати самостійно, але має мрію. Тож, завдяки ініціативи нашої менторки, майбутні кравчині мають не лише заняття на довгі місяці, але й чудові матеріали для своїх майбутніх суконь для випускних вечорів.