Менторська зустріч з Вікторією Нуланд

11 вересня 2019

Менторська зустріч, на яку всі так чекали. Вікторія Нуланд – відома американська політикиня і дипломатка в рамках проекту «Я зможу!» провела менторську зустріч у dialog hub.

Засновниця фонду Олена Пінчук на початку зустрічі наголосила, що за три роки існування проекту «Я зможу!» фонд зібрав найуспішніших українських жінок у різних сферах, які стали менторками проекту і вже встигли надихнути тисячі жінок. І участь Вікторії Нуланд  у проекті - надає ще більше можливостей українським дівчатам подивитися на кар’єрні перспективи у дипломатії та міжнародній політиці.

На менторській зустрічі у dialog hub пані Нуланд розповіла не тільки про свої погляди на геополітику, а й про свій шлях жінки-дипломатки, мами-політикині і про побудову кар’єри та пошук життєвого балансу.

Ось кілька порад щодо особистого розвитку від Вікторії Нуланд:

Для того, щоб досягнути щастя потрібно дві речі: чудові стосунки і чудова робота. Але не зупиняйтись у пошуку балансу. Це особиста справа та відповідальність кожного. Мені пощастило одружитися з хорошим хлопцем, який завжди мене підтримував і в роботі і по сімейних справах. Він навіть готував вдома, а я майже ніколи

Саме тому майте постійну розмову зі своїм близьким партнером по життю про те, що є баланс для кожного з вас; і ніколи цю розмову не припиняйте

Для того, щоб реалізуватися і почуватися щасливим на роботі - майте розмову зі своїм керівником про баланс на роботі і про можливість мати простір для росту, змін, польоту. Без цього неможливо бути щасливим

Шукайте собі менторів, які вас надихають і змушують ставати кращими і не бійтесь бути ментором як для себе, так і для когось молодшого за себе. Якщо ви бачите, що ваша порада чи приклад будуть корисними – будьте цим менотором!

Якщо ви тато чи мама  - пам’ятайте, що саме ви зрощуєте нове покоління і саме ваше виховання  дуже важливе для майбутнього країни.

11 вересня 2019