"Ніколи не пізно" – нова колаборація проекту "Я зможу!"

12 серпня 2021

 

Ніколи не пізно!

Дівчата, пам’ятайте про це і нехай наш новий проект надихне вас на великі зміни!

З величезною радістю представляємо наш новий проект! Спеціально для проекту «Я зможу!» Фонду Олени Пінчук засновниця бренду Home Wings Алина Харечко створила універсальний лляний костюм у чорному і білому кольорах, аби нагадати кожній жінці, що ніколи не пізно почати власну справу, повірити в себе, почуватись впевнено і змінити своє життя.

Всі кошти, зібрані від продажу цих костюмів «Ніколи не пізно» будуть направлені на підтримку жіночого підприємництва в Україні в рамках конкрусу грантів «Я зможу!»

Придбати можна тут: https://homewings.com.ua/

До фотозйомки проекту долучились відомі українки та успішні бізнес-вумен з різних сфер, які надихають своїм прикладом і підтверджують, що ніколи не пізно почати вірити в себе і знайти справу свого життя. Аліна Долініна Алина Долинина – засновниця бренду smart валіз Have A Rest; Аліна Харечко  – засновниця жіночого бренду одягу з льону Home Wings маркетолог; Наталія Деркач – засновниця швейцарського косметичного skin-інтелектуального бренду INSTITUTUM; Наталія Самойленко  – дієтолог, засновниця дієтологічної клініки, авторка найбільш продаваної книги в Україні «Їж, пий, худни»; Фаіна Тадеєва – засновниця дизайн-студії IMAGEHOUSE; Олеся Божко – засновниця мережі англомовних садків Playroom Kids Club і школи АТЛАНТИКА у Києві, екс-дипломатка; Христя Патик Христя Патик – засновниця етно-бренду одягу ЗЕРНО; Євгенія Аратовська Евгения Аратовская – засновниця першої в Україні сортувальної станції сміття і ГО «Україна без сміття», еко-бізнесвумен; Марина Карпій Marina Karpiy Photography – фотографиня, авторка міжнародних фототурів; Римма Зюбіна – акторка театру і кіно, головна героїня серіалу «Люся Інтерн», де жінка в 50 вирішує втілити давню мрію і стати лікаркою; Сандра Іщенко – засновниця садочка і готелю для собак DOGCITY; Олександа Дергоусова – засновниця бренду постільної білизни Home Me (до цього власниця найвідомішої івент-агенції в Києві); Оксана Стєхіна – директорка з розвитку міжнародної компанії dentsu, авторка інстаграм-серіалу #УдиЛюди – всі ці дівчата також поділились своїми неймовірними історіями.

Ми прагнемо не тільки надихати жінок в Україні на зміни, а й спонукати їх до реалізації власних можливостей. А історії відомих жінок-підприємиць стануть відмінною рольовою моделлю. 

Дівчата, долучайтесь до флеш-мобу соцмережах з одноіменним хештегом  #ніколинепізно і діліться своїми історіями, надихайте одна одну та стирайте стереотипи ейджизму. Бо немає різниці, у якому віці жінка може почати власну справу чи шукати себе.

Більше фото та історій тут: https://www.facebook.com/ican.org.ua