Як і навіщо ставити себе на перше місце. Менторська зустріч з Оленою Борисовою

11 квітня 2019

Глобально ми всі однакові. Ніхто не знає як правильно – головне бути собою.

 «Як і навіщо ставити себе на перше місце» – своїми правилами життя, порадами в бізнесі, кар’єрі і сімейному балансі – ділилась Олена Борисова. Вона долучилась до списку менторок проекту «Я зможу!» Фонду Олени Пінчук, який надихає жінок вірити у себе і свої цілі. 

Олена Борисова – СЕО сітки «Сім’я ресторанів Дмитра Борисова». Разом вони виховують шестеро дітей. Як Олена все встигає – пояснює просто: «Я все в житті прописую, чіткі правила бізнесу, чіткі правила сім’ї. Я з 20 років пишу плани. Це структурує мій розум. Цілі мають бути космічними. Всесвіт і Господь – все чують». 

Так само важливо дотримуватись того, що ви приписуєте – вважає Олена. І поділилась своїми золотими правилами для бізнесу:

  • Плануй прибуток, а не чекай
  • Будь-яка система побудована на основі цінностей
  • Керуй процесами, а не людьми 
  • Довіряй але контролюй
  • Підвищуй планку
  • Одне завдання - один відповідальний 
  • Все роби по любові

Та найголовніше правило для будь-якої дівчини чи жінки – бути собою і не зважати, що думають інші. «Не важливо що про вас думають – головне бути собою і пронести це крізь своє життя. Любити життя і любити себе. Я дуже спокійно відношусь до критики. Я анти-плітки, я анти-критика, я за чистоту і екологічність думок. А поняття краси – відносне і у кожного своє. У жінки в будь-якому віці все тільки починається, головне вірити і робити».

Балансувати між роботою і сім’єю  Олені теж допомагають правила і цінності. «Ми не виховуємо дітей - ми розвиваємо себе. Місія сім’ї – щасливі і здорові люди». 

Проект «Я зможу!» Фонду Олени Пінчук спрямований на посилення ролі жінок в українському суспільстві. Головна мета – надихнути молодих жінок, що вони в Україні можуть стати успішною в будь-якій сфері. До проекту доєдналися успішні та відомі жінки-менторки, історії яких надихають. Своїм прикладом вони спонукають дівчат до пошуку нових можливостей і віри у себе. 

Менторські зустрічі в освітньому центрі на Володимирській, 43 проходять щосереди. Слідкуйте за анонсами.