Один день з менторкою. Наталія Мацак

01 листопада 2019

Такого ви ще не бачили! Ми продовжуємо рубрику «Один день з менторкою» і сьогодншій епізод з неймовірною Наталією Мацак! 

Вона - зірка світових сцен, знана більше за кордоном ніж в Україні, за її плечима 20 років на сцені, контракти і гастролі у Франції, Італії, Греції, Іспанії, Великій Британії, Росії, Швейцарії, США, Китаї, Кореї, Індії, Німеччині, Латинській Америці, Японії, Фінляндії, Португалії, Мексиці. 

Ми провели день з українською примою-балериною Національного академічного театру опери та балету імені Тараса Шевченка - Наталією Мацак.

Яке воно життя на великій сцені у софітах, оваціях, з оберемками квітів і багатогодинними щоденними тренуваннями. Яке воно справжнє життя прими і чим доводиться жертвувати заради успіху. Дивіться у цьому епізоді.

Коли дивишся на життя успішних жінок зі сторони, здається - це суцільне свято і успіх! Зустрічі, зйомки, фотосесії, модні вечірнки і презентацї. Хочеться жити тим життям та бути схожими на них. Але мало хто замислюється над тим, чого вартує цей успіх. В цьому проекті ми хотіли показати життя наших менторок без прикрас, привідкривши завісу з особистого життя. Як багато вони працюють, скільки зусиль прикладають для досягнення цілей, що робить їхнє життя довершеним і повноцінним, а без чого вони не уявляють себе.

Рекомендований вік для перегляду 16+

Один день з Іриною Данілевською

Один день зі Славою Фроловою

Один день з Alyona Alyona

Один день з Уляною Пчолкіною

Один день з Валерією Гуземою

Один день з Сонею Забугою

Один день з Оленою Борисовою

Один день з Риммою Зюбіною

Один день з Яніною Соколовою