Один день з менторкою. Римма Зюбіна

18 жовтня 2019

«Один день з менторкою» - це нова рубрика проекту «Я зможу!» 

Ми провели день з актрисою Риммою Зюбіною, актрисою театру і кіно, телеведучою та громадською активісткою, аби показати справжнє життя без прикрас.

Римма Зюбіна визнана найкращою акторкою останніх років рейтингу «Знято в Україні». Зіграла більш ніж 50 ролей в театрі та 90 ролей в кіно та телефільмах. Міжнародне визнання отримала після фільму «Гніздо Горлиці», де Римма зіграла головну роль. Сам фільм отримав нагороди в Індії, Німеччині, Польщі, Болгарії та Україні. А Римма Зюбіна відзначена нагородою Української Кіноакадемії «Золота Дзиґа» за «Найкраще виконання головної жіночої ролі» Дарини в фільмі «Гніздо Горлиці».

Коли дивишся на життя успішних жінок зі сторони, здається - це суцільне свято і успіх! Зустрічі, зйомки, фотосесії, модні вечірнки і презентацї. Хочеться жити тим життям та бути схожими на них. Але мало хто замислюється над тим, чого вартує цей успіх. В цьому проекті ми хотіли показати життя наших менторок без прикрас, привідкривши завісу з особистого життя. Як багато вони працюють, скільки зусиль прикладають для досягнення цілей, що робить їхнє життя довершеним і повноцінним, а без чого вони не уявляють себе.

Рекомендований вік для перегляду 16+

Один день з Іриною Данілевською

Один день зі Славою Фроловою

Один день з Alyona Alyona

Один день з Уляною Пчолкіною

Один день з Валерією Гуземою

Один день з Яніною Соколовою

Один день з Оленою Борисовою

Один день з Наталією Мацак

Один день з Сонею Забугою