Один день з менторкою_Alyona Alyona

10 лютого 2020

Ми неймовірно щасливі повернутись з новими епізодами рубрики «Один день з менторкою» проекту «Я зможу!»

І сьогодні історія про сенсацію року! Alyona Alyona - дівчина, яка власним прикладом довела, що немає нічого неможливого. Українська реперка, яка ще рік тому працювала у дитячому садочку, а сьогодні своїми треками розриває усі вітчизняні та європейські чарти та сцени. І ні на мить вона не опускала рук на шляху до свої мрії – читати реп.

Мега-позитивна і драйвова Alyona Alyona. Ми провели разом один день, аби показати, яке воно справжнє життя нині відомої зірки шоу-бізнесу і як воно змінилося всього за один рік. «Один день з менторкою» - це рубрика проекту «Я зможу!», яка показує молодим дівчатам рольові моделі успішних кейсів аби вони надихнулись і досягали омріяні цілі.

Коли дивишся на життя успішних жінок зі сторони, здається - це суцільне свято і успіх! Зустрічі, зйомки, фотосесії, модні вечірнки і презентацї. Хочеться жити тим життям та бути схожими на них. Але мало хто замислюється над тим, чого вартує цей успіх. В цьому проекті ми хотіли показати життя наших менторок без прикрас, привідкривши завісу з особистого життя. Як багато вони працюють, скільки зусиль прикладають для досягнення цілей, що робить їхнє життя довершеним і повноцінним, а без чого вони не уявляють себе.

Рекомендований вік для перегляду 16+

Один день з Іриною Данілевською

Один день зі Славою Фроловою

Один день з Уляною Пчолкіною

Один день з Валерією Гуземою

Один день з Сонею Забугою

Один день з Наталією Мацак дивіться тут 

Один день з Оленою Борисовою дивіться тут

Один день з Риммою Зюбіною дивіться тут

Один день з Яніною Соколовою дивіться тут