Один день з менторкою_Ірина Данілевська

21 лютого 2020

Український світ моди неможливо уявити без неї. Раді повідомити про вихід нового епізоду рубрики «Один день з менторкою» проекту «Я зможу!» із засновницею і головою оргкомітету Ukrainian Fashion Week - Іриною Данилевською Iryna Danylevska. Її історія почалася ще задовго до початку українських тижнів моди, але саме 1997 рік – став переломним, бо від першого дефіле українським подіумом – життя українських дизайнерів перевернулось і вони вже 23 роки поспіль мають майданчик для своєї діяльності тут вдома.

Ми провели один день з Іриною Данилевською на передодні відкриття 46 тижня моди аби вона привідкрила завісу фешн-індустрії, а також, як менторка проекту «Я зможу!» поділилась важливими настановами - як і з чого починати власну справу. Які труднощі і викликили чекають за кулісами і як стати успішною, втілюючи мрію.

Коли дивишся на життя успішних жінок зі сторони, здається - це суцільне свято і успіх! Зустрічі, зйомки, фотосесії, модні вечірнки і презентацї. Хочеться жити тим життям та бути схожими на них. Але мало хто замислюється над тим, чого вартує цей успіх. В цьому проекті ми хотіли показати життя наших менторок без прикрас, привідкривши завісу з особистого життя. Як багато вони працюють, скільки зусиль прикладають для досягнення цілей, що робить їхнє життя довершеним і повноцінним, а без чого вони не уявляють себе.

Рекомендований вік для перегляду 16+

Один день зі Славою Фроловою

Один день з Alyona Alyona

Один день з Уляною Пчолкіною

Один день з Валерією Гуземою

Один день з Сонею Забугою

Один день з Наталією Мацак

Один день з Оленою Борисовою

Один день з Риммою Зюбіною

Один день з Яніною Соколовою