Один день з менторкою_Слава Фролова

17 лютого 2020

Вмощуйтесь позручніше, бо сьогодні на вас чекає неймовірна історія від Слави Фролової у нашій рубриці «Один день з менторкою» проекту «Я зможу!».

Юлія Янчар-Загакайло провела один день з відомою телеведучою, режисеркою та громадською діячкою аби вона на власному прикладі показала рольову модель для тисяч дівчат, які мріють працювати на телебаченні. А ще Слава без прикрас розповість про справжнє закулісне життя, травму дитинства, випробування, які пройшла протягом своєї кар'єри, ціну успіху та благодійність.

Коли дивишся на життя успішних жінок зі сторони, здається - це суцільне свято і успіх! Зустрічі, зйомки, фотосесії, модні вечірнки і презентацї. Хочеться жити тим життям та бути схожими на них. Але мало хто замислюється над тим, чого вартує цей успіх. В цьому проекті ми хотіли показати життя наших менторок без прикрас, привідкривши завісу з особистого життя. Як багато вони працюють, скільки зусиль прикладають для досягнення цілей, що робить їхнє життя довершеним і повноцінним, а без чого вони не уявляють себе.

Рекомендований вік для перегляду 16+

Один день з Іриною Данілевською

Один день з Alyona Alyona

Один день з Уляною Пчолкіною

Один день з Валерією Гуземою

Один день з Сонею Забугою

Один день з Наталією Мацак дивіться тут 

Один день з Оленою Борисовою дивіться тут

Один день з Риммою Зюбіною дивіться тут

Один день з Яніною Соколовою дивіться тут