Олена Кондратюк підтримала жінок-підприємниць на суму 150 000 гривень

21 грудня 2020

Олена Кондратюк, віцеспікерка Верховної Ради України, співголова МФО «Рівні можливості» та менторка проекту «Я зможу!», на честь свого дня народження оголосила збір коштів, щоб підтримати українських жінок-підприємниць, котрих торкнулась криза, пов’язана із пандемією COVID-19.

За допомогою плаформи dobro.ua Олені Кондратюк, вдалося зібрати трохи більше 150 тисяч гривень, які вона вирішила передати жінкам-підприємницям в рамках свого трирічного партнерства із проектом «Я зможу!». Три гранти по 50 тисяч гривень отримають:

1. Ольга Нарбут, засновниця онлайн школи української вишивки «Prekrasa Studio»

2. Ярина Янчак та Ірина Ляховенко, засновниці ГО «Lady Di Atelier»  

3. Марія Гаврилюк, засновниця GUNIA project

«Ми вітаємо жінок, які відкрили свій бізнес, досягли успіху і є прикладом для інших. Проте важливо не тільки їх вітати добрим словом, але й підставити плече у непростий час, викликаний пандемією. Тому цей грант допомоги жінкам-підприємницям – грант дружби та віри у те, що разом можна досягти більшого.  Адже ця криза – це не лише труднощі та виклики, це ще й нові можливості!» – сказала пані Олена Кондратюк у своєму зверненні.

Цього року проект «Я зможу!» виділив мільйон гривень на підтримку бізнес-проектів, які створені та керуються жінками. До участі подалося майже 200 підприємиць з різних сфер діяльності, 19 з них були обрані переможцями конкурсу та отримали 5 грантів по 100 000 гривень, 4 гранти по 50 000 гривень та 10 грантів по 30 000 гривень.

Виділені кошти дозволили розширити спектр послуг, покращити якість онлайн-сервісу або сервісу доставки, удосконалити механізм взаємодії з клієнтом, ввести нові продукти або послуги – все те, що допомогло підрприємницям втриматися «на плаву» у нових реаліях.

«Часто українки фінансово забезпечують свої родини. А крім основної роботи – мають другу й третю, адже ведуть домашнє господарство та виховують дітей. Коли українська жінка втрачає робоче місце або свій бізнес – це велика несправедливість!» – додала Олена Кондратюк.

«Ми щиро вдячні нашій менторці і давній партнерці, пані Олені, за її підтримку та зусилля. Цей рік був дуже непростим для кожного із нас, та сподіваємося, що такий святковий подарунок, який вона вирішила зробити трьом учасницям проекту дозволить їм знайти в собі сили, впевненість та енергію, аби втримати свою справу, переосмислити її і, можливо, дати бізнесу друге життя,» – додала програмна директорка Фонду Олени Пінчук Ольга Сердюк.