Проект «Я зможу!» долучається до ініціативи Teacher Innovation Cup

7 травня 2020

Проект «Я зможу!» долучається до ініціативи Teacher Innovation Cup та оголошує спеціальний приз у 50 000 гривень для вчительок з невеликих міст за найбільш інноваційний підхід у навчанні. 

Ми знаємо, що професія шкільного вчителя здебільшого жіноча. І оскільки проект «Я зможу!» має на меті підтримку та створення нових можливостей для жінок, було прийнято рішення започаткувати спеціальний приз в рамках конкрусу саме для них. Крім того, в маленьких містах доступ до ресурсів та фінансування, як правило, обмежений. Тому пріоритет віддаватиметься заявкам з міст, чисельністю не більше 250 000 населення. Всі інші умови участі відповідають загальним вимогам конкурсу, з якими можна ознайомтися за посиланням https://teachercup.com.ua/ 

Для участі необхідно пройти реєстрацію на сайті до 16 червня та відправити кейс, який детально описує діяльність вчительки та її інноваційних методів в навчанні дітей. Оголошення переможців відбудеться 20 липня. 

Грант «Я зможу!» у розмірі 50 000 гривень буде направлений на навчання переможиці, формування необхідної матеріально-технічної бази (купівлю комп’ютера, проведення Інтернету, профільного обладнання тощо), створення навчально-методичного контенту у будь-якому форматі (друковані посібники, відео уроки тощо), проведення досліджень та/або презентацію результатів на широку аудиторію. В заявці треба вказати, на що саме буде спрямований грант.

Ми високо цінуємо працю вчителів і хочемо не лише визнання цієї професії, але й нових можливостей для найбільш вмотивованих та креативних її представниць. 

Всеукраїнський конкурс Teacher Innovation Cup створено для підтримки вчителів, які працюють над створенням інноваційних та креативних підходів у навчанні. Обставини, в яких опинився весь світ у зв’язку з епідемією COVID-19, змусив систему освіти зміти курс та оперативно впровадити інноваціїні практики та застосувати сучасні технології у викладанні. Тож окрім величезного навантаження та стресу, сучасні вчителі отримали поштовх та підтримку для того, щоб змінити підходи до навчання і у власній школі, і навіть в країні. Проект «Я зможу!» долучається до призового фонду конкурсу та оголошує додатковий грант у 50 000 гривень для жінок-вчительок з маленьких міст. 

З нетерпінням чекаємо на вашу участь, нові знайомства та впровадження змін у системі освіти за допомогою жінок-вчительок!