Проект "Я зможу!" підтримає роботу психологів телефону довіри

6 квітня 2020

За роки роботи проекту «Я зможу!» ми зрозуміли, що психологічна підтримка є однією з найбільш затребуваних послуг для жінок. Не зважаючи на те, на якому етапі вони знаходяться – чи то у пошуку нової роботи, чи у кризових стосунках, чи то на порозі мрії, який бояться переступити, чи то у складних життєвих обставинах – якісна професійна психологічна допомога є важливим рушієм.

Ці дні, сповнені усамітненості та паніки, негативних заголовків та невтішних новин, ми всі потребуємо підтримки та зменшення рівня стресу. Проте найбільш вразливою групою залишаються жінки. Саме на них лягає відповідальність та піклування про дітей, батьків та іншіх членів сім’ї. Перебування в замкненому просторі в постійному контакті в межах сім’ї збільшує напругу в міжособистісних стосунках і провокує конфлікти, які нерідко переростають у домашнє насильство. Жінки переживають найбільше емоційне та фізичне навантаження.

Тому у відповідь на запит Єдиного Координаційного Центру КМДА Єдиний Координаційний Центр КМДА проект «Я зможу!» підтримає роботу Київський міський Центр роботи з жінками - офіційна сторінка та підсилить надання психологічної підтримки «Телефону довіри» (044 272 15 00 з мобільного, 1500 зі стаціонарного). Відтепер спеціалісти, що володіють необхідною кваліфікацією та навичками телефонного психологічного консультування, надаватимуть послуги щодня з 9:00 до 00:00!

Переживання, тривожність, страх – це природні емойції! Не бійтеся звертатися по допомогу до спеціалістів!

Єдиний Координаційний Центр КМДА створено на базі Департаменту соціальної політики КМДА для забезпечення наступних напрямків роботи: інформування населення, забезпечення речами найпершої потреби незахищених верств населення, обробка запитів на допомогу та обробка запитів від тих, хто готовий долучитися до нас та допомагати разом.

Більше інформації про діяльність ЄКЦ тут: https://kyivcity.gov.ua/