«Робота з дому: як тримати баланс та не втратити здоровий глузд»

29 квітня 2020

Що ж, карантин офіційно продовжено, тож і ми розширюємо курс лекції «Я зможу! COVID-19 response». Будемо сподіватись, що всі вже навчилися уживатися зі своїми рідними чи з самим собою. Що вже всі адаптували своє життя до замкненого простору. Але ж давайте не забувати, що ми щасливі жити у часи інтернету та діджитал технологій, які дозволяють значно розширити наші можливості поза межами будівель. 

Наш наступний спікер, Ольга Філіпова – інженерка, проживає в Берліні та працює у сфері розробки комп’ютерних програм понад 10 років. Також вона співзасновниця й технічна директорка студії онлайн-освіти EdEra, що знаходяться в Києві. З командою Оля працює на відстані, тому так званий home office для неї не новина. Більше того, запустивши технічний стартап, що розробляє програмне рішення для корпоративного навчання, Оля взагалі жодного дня не працювала в офісі. Зокрема, через коронавірус, а ще через те, що офісу поки що немає) 

В рамках своєї лекції «Робота з дому: як тримати баланс та не втратити здоровий глузд» Оля розповість про безліч ресурсів, що дозволяють повноцінно працювати, займатися спортом та навіть відпочівати. Тож обирайте зручний для вас канал та занурюйтесь разом з нами у світ джіджитал можливостей. 

Якщо ви пропустили попередні лекції, то переглянути їх можна тут: 

Лекція Юнони Лотоцької «Створи собі опори»

Лекція Наталії Каді «Як зрозуміти свій мозок»

Лекція Олени Макєєвої «Життя без бюджету – новий виклик людству»

Лекція Тетяни Козаченко «Правові стосунки з работодавцем»