«Я зможу! COVID-19 response»

06 липня 2020

Проект «Я зможу!» не може залишатися осторонь епідемії COVID-19, саме тому ми розробили спеціальний цикл лекцій, який стане корисним під час карантину. Цей курс має на меті полегшити емоційний стан у час невизначеності, зменшити рівень стресу, навчити вибудовувати стосунки з членами родини, спокійно сприймати обставини та вчасно реагувати на зміни. Від лекторів курсу ми отримаємо практичні поради, які дозволять запобігти фінансовій кризі та безробіттю, навчать жити в рамках мінімальних бюджетів та захищати власні права у стосунках з роботодавцем.  

Курс «Я зможу! COVID-19 response» містить 10 лекцій найкращих українських експертів, які не втрачають своєї актуальності навіть поза межами карантину. Умовно їх можна розділити на декілька блоків: 

Зменшення стресу та вибудова стосунків із близькими 

Необхідність залишатися в обмеженому просторі та у постійному контакті з членами родини може загострити стосунки або навіть оголоти деякі проблеми у відносинах, на які раніше не звертали уваги. Чи навпаки, якщо людина залишилась наодинці, а її батьки чи близьки знаходяться на відстані – це також може спричиняти зайву тривогу чи емоційне навантаження.  

Поради запрошених психологів допоможуть правильно вибудовувати стосунки із літніми батьками, партнерами, маленькими дітьми та підлітками так, щоб комфортно перебувати на карантині, правильно комунікувати, домовлятися про власний простір та власний час для кожного члена родини, мотивувати до навчання чи розвитку, підтримувати та піклуватися одне про одного. 

Робота в умовах карантину

Вас чи ваших знайомих відправили у неоплачувану відпустку на час карантину? А може навіть звільнили? У вас немає фінансової подушки безпеки? Або ж вам просто треба навчитися працювати із дому?

В цьому блоці ми зібрали практичні поради, що допоможуть тримати баланс в умовах кризи. По-перше, поговоримо про те, як не втратити роботу, як правильно регулювати ділові стосунки та захищати власні права. По-друге, навчимося жити без бюджету або в умовах обмеженного фінансування. По-третє, познайомимося з останніми діджитал технологіями, які дозволяють значно розширити наші можливості поза межами будівель.

Лекція Олени Макєєвої «Життя без бюджету – новий виклик людству»

Лекція Ольги Філіпової «Робота з дому: як тримати баланс та не втратити здоровий глузд»

Час нових можливостей 

Ви напевне вже чули, що будь-яка криза може бути часом для нових можливостей. Тож разом з нашими блискучими спікерами пропонуємо дослідити власний потенціал та спробувати зрозуміти свій мозок, поговорити про те, як партнерувати з ним в стресових ситуаціях та під час змін, як будувати нові звички та тренувати «м’язи» мозку. В рамках курсу навчимося знаходити ресурс, коли здається, що він геть вичерпаний, та будувати опори, щоб не занепадати духом у найважчі часи. 

Крім того, розглянемо дуже прикладні поради про кардинальні професійні зміни, спричинені тимчасовими кризами чи життєвими обставинами. Поглянемо у ті сфери реалізації, які до того навіть потенційно не розглядали. 

Лекція Юнони Лотоцької «Створи собі опори»

Лекція Наталії Каді «Як зрозуміти свій мозок»

Дуже сподіваємося цикл лекцій «Я зможу! COVID-19 response» став корисним та цікавим для вас!