"Я зможу!" на Block Party #1

05 липня 2019
1 червня, Фонд Олени Пінчук та проект «Я зможу!» взяли участь у вуличному фестивалі Район #1 Block Party | 2019 №1. Це свято вулиці Рейтарської, яке об’єднало локальні бари та ресторани, галереї та культурні простори, барбер шопи та бутіки, кав’ярні та музичну спільноту.

Саме там проект фонду «Я зможу!» представив свою інтерактивну зону, присвячену гендерним стереотипам і презентує нову колекцію футболок «Міф, але існує». Дизайнерка бренду «InsideU» Masha Zaharchenko стала другою переможницею у номінації «Приз глядацьких симпатій» в рамках конкурсу «Не вішай ярлики!». 

На власний проект Марія отримала грант від Фундації Кока-Кола. У своїй колекції з п’яти футболок - вона стверджує, що жінки є наземними богинями й закликає поважати їх та їхні досягнення. Жінки-Богині, які самі заробляють на життя, мають свободу вибору одружуватися чи ні, залишаються розумними та красивими завжди. Це вже давно не міф, а реальність. На кожній з футболок є відривний ярлик з описом, які розвінчують саме ті міфи, що побутують у суспільстві. 

Купивши футболку проти гендерних стереотипів – ви можете долучитися до флешмобу #міфалеіснує. Для цього необхідно сфотографуватися у футболці з колекції і розмістити своє фото в соцмережах з унікальним хештегом.