«Як зрозуміти свій мозок»

04 травня 2020

Нейродослідниця Наталія Кадя запрошує на лекцію «Як зрозуміти свій мозок» в рамках циклу «Я зможу! COVID-19 response». Ми продовжуємо вивчати можливості, що з’явилися під час карантину, та досліджувати власний потенціал. 

Наталія Кадя – одна з найкращих HR директорок України, яка навчає, як правильно вчитися, навіть якщо ти вже дорослий; сертифікований коуч (Erickson University International (ICF), тренерка та авторка навчальних програм із організаційного розвитку, викладачка Lviv Business School, авторка проекту Learning 2 Learn Diary.

Разом з Наталією будемо вчитися, як розуміти свій мозок, як партнерувати з ним в стресових ситуаціях та під час змін, як будувати нові звички та тренувати «м’язи» мозку. 21 день вважається достатнім періодом для формування і закріплення нової звички, і ми вже  мали би звикнути до карантинних буднів. Але контекст, в якому ми опинилися, спровокував великий супротив до змін. 

Тож обирайте зручний для вас канал та слухайте дієві поради про те, як «боротися» з власним мозком, що чинить опір всьому новому. Вчитися ніколи на пізно! 

Також дуже рекомендуємо вам лекції курсу «Я зможу! COVID-19 response», які ви можливо пропустили: 

Лекція Юнони Лотоцької «Створи собі опори»

Лекція Олени Макєєвої «Життя без бюджету – новий виклик людству»

Лекція Ольги Філіпової «Робота з дому: як тримати баланс та не втратити здоровий глузд»