Запрошуємо на дискусію

22 січня 2018

Запрошуємо дівчат та жінок, які стоять на порозі своєї мрії або ж знаходяться у пошуку цієї мрії, взяти участь у дискусії з менторками проекту «Я зможу!», що відбудеться 2 лютого о 16:00. У зустрічі візьмуть участь Світлана Войцеховська, народний депутат України, Слава Фролова, телеведуча, журі талант шоу, засновниця фонду підтримки і розвитку молодого мистецтва України та культурно-соціального проекту "Арт-Пікнік", Ганна Старостенко, заступник голови КМДА з гуманітарних питань, Анна Октябрь, дизайнер, Тетяна Гриньова, блогер, співзасновниця bit.ua та Fitness Geek Camp, Інна Поперешнюк, співзасновниця компанії "Нова пошта".   

Щоб отримати можливість особисто поспілкуватися з успішними жінками, надихнутися їх історіями та отримати практичні поради, необхідно заповнити онлайн заявку за посиланням: http://ican.org.ua/request-event

Заявки можна подати до 31 січня, 18:00. Якщо Ваша анкета буде відібрана, підтвердження та деталі заходу будуть надіслані електронную поштою не пізніше 1 лютого, 18:00. 

Чекаємо на Вашу участь!