Проект "Я зможу!" відкриває Інкубатор соціальних ідей

1 березня 2018

Проект «Я зможу!» відкриває нові можливості для дівчат і жінок, що мають ідеї та потенціал для роботи у соціальних проектах. 

В рамках проекту «Я зможу!», що спрямований на посилення ролі жінок у суспільстві, планується проведення навчально-практичних тренінгів за чотирьма напрямками, одним з яких стане «Інкубатор соціальних ідей». 

Цей інкубатор відкриє можливість дівчатам та жінкам з усієї України отримати доступ до практичних знань у сфері соціального підприємництва, надихнутися історіями успіху запрошених менторів проекту та заручитися їх підтримкою, поспілкуватися з активістами даної сфери та розробити власний проект під керівництвом організаторів.  

Учасниці проекту візьмуть участь у спеціально розробленому тренінгу, під час якого отримають практичні знання з основ проектного менеджменту, бізнес-планування (розробка проекту, планування, аналіз ресурсів, бюджету, розробка піар-стратегії, пошук фінансування), розвитку лідерських якостей та практику публічних виступів.

Після завершення тренінгу учасниці поділяться набутими знаннями з учнями шкіл та працюватимуть над розробкою власного проекту, використовуючи навички, отримані на тренінгу, та менторські поради. Проект ґрунтуватиметься на висвітленні проблеми школи або навіть цілого регіону та представленні можливих шляхів її вирішення.

Взяти участь у проекті можуть дівчата, які починають свою професійну діяльність або закінчують навчання.

Щоб взяти участь у конкурсі, заповніть коротку анкету, звернувши особливу увагу на мотивацію.  

Реєстраційна форма за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSekT5vQkVnD2fG04KdP2UvRaPlvR2f5dtpXCYYKhJn2lhNkmA/viewform.

Конкурс триватиме до 15 березня 2018 року

Участь у проекті безкоштовна

Менторами будуть запрошені:

  • Наталія Оніпко, засновниця благодійного фонду «Запорука»;
  • Ольга Спектор, голова правління благодійного фонду Happy Paw;
  • Олена Гудкова, засновниця благодійної барахолки «Кураж Базар»;
  • Ольга Руднєва, виконавчий директор Фонду Олени Пінчук;
  • Оксана Нечипоренко, директор громадської організації «Глобал Офіс».

Запрошені ментори, що мають великий досвід у соціальній роботі, на власних прикладах розкриють тему соціальної відповідальності, розглянуть аспекти соціального підприємництва та, звичайно, особисто поспілкуються з учасницями. 

Під час діалогу будуть створені зв’язки між успішними жінками та дівчатами, які мріють про власний розвиток та реалізацію у соціальному житті країни. Учасниці зможуть не тільки поставити свої запитання менторам, а й спланувати конкретні кроки для реалізації власних соціальних ідей. 

Третім та останнім етапом стане написання та реалізація власного проекту. Кожному з учасників буде запропоновано онлайн підтримку з питань написання бюджету, PR-плану, пошуку фінансування тощо.

Найкращий з проектів учасниць отримає мікрогрант на його реалізацію або розвиток. 

Проект складається з декількох етапів:

1. Конкурсний відбір;

2. Тренінг для учасниць;

3. Лекція у школах від учасниць;

4. Період розробки учасницями власних проектів з онлайн підтримкою від організаторів;

5. Конкурс серед учасниць на найкращий проект.

Терміни реалізації проектів: 01.02.2018 – 01.11.2018.

 

Реєстрація відкрита до 15 березня!   

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSekT5vQkVnD2fG04KdP2UvRaPlvR2f5dtpXCYYKhJn2lhNkmA/viewform