Відбулася четверта менторська зустріч в рамках проекту «Я зможу!»

1 березня 2018

27 лютого у Києві відбулася четверта зустріч школярок, студенток, молодих жінок з менторками проекту «Я зможу!». У ній взяли участь Олена Малинська, голова правління Банку Кредит Дніпро, Анна Немцова, кореспондент журналу Newsweek, видань The Daily Beast, Foreign Policy, військовий журналіст, Зоя Литвин, голова громадської спілкі "Освіторія", засновниця Новопечерської школи, Римма Зюбіна, акторка, громадська активістка, Олена Кондратюк, політик, народний депутат України, Анна Октябрь, дизайнер.   ​

Проект «Я зможу!» створений для того, щоб жінки, які стали відомими завдяки своїй успішній роботі в політиці, бізнесі, моді, соціальних та благодійних проектах, могли ділитися досвідом та знаннями з молоддю, підтримувати молодих жінок, які знаходяться на початку свого шляху, допомагати їм досягти успіху у кар’єрі. Щоб доєднатися до проекту, необхідно зайти на сайт ican.org.ua та відправити заявку на запрошення спікерів проекту в українські школи та виші або відправити запит на менторство.

Історія проекту

Презентація проекту, який реалізує Фонд Олени Пінчук за сприяння Фундації Кока-Кола, відбулася у листопаді 2017 року в Національному музеї Тараса Шевченка.

В рамках проекту відомі українки записали короткі відеоінтерв’ю, у яких вони розповіли про свої життєві історії. Саме вони мають стати джерелом натхнення для тисяч молодих жінок, які сьогодні на самому початку своєї кар’єри та не завжди впевнені у власних силах. Кожна жінка, яка погодилася розповісти про своє професійне зростання, прочитає серію лекцій, проведе декілька зустрічей з молодими жінками, стане для них ментором.

У першу чергу, проект буде спрямований на те, щоб створити нові рольові моделі, розповісти історії успіху, продемонструвати, як багато жінок в Україні посідають відповідальні посади, керують власним бізнесом та стають відомими у творчих професіях.