Відбулася третя менторська зустріч в рамках проекту «Я зможу!»

7 лютого 2018

2 лютого у Києві відбулася третя зустріч школярок, студенток, молодих жінок з менторками проекту «Я зможу!». У ній взяли участь  Світлана Войцеховська, народний депутат України, Слава Фролова, телеведуча, журі талант шоу, засновниця фонду підтримки і розвитку молодого мистецтва України та культурно-соціального проекту "Арт-Пікнік", Ганна Старостенко, заступник голови КМДА з гуманітарних питань, Тетяна Гриньова, блогер, співзасновниця bit.ua та Fitness Geek Camp, Інна Поперешнюк, співзасновниця компанії "Нова пошта", Олеся Жулинська, PR директор компанії Кока-Кола Україна. 

Запрошеним спікером стала Оксана Семенюк, співзасновниця та СЕО лідерського консалтингу Changers. Вона виступила з презентацією "Чому жінки можуть керувати світом і як зробити перший крок до цього".   

Проект «Я зможу!» створений для того, щоб жінки, які стали відомими завдяки своїй успішній роботі в політиці, бізнесі, моді, соціальних та благодійних проектах, могли ділитися досвідом та знаннями з молоддю, підтримувати молодих жінок, які знаходяться на початку свого шляху, допомагати їм досягти успіху у кар’єрі. Щоб доєднатися до проекту, необхідно зайти на сайт ican.org.ua та відправити заявку на запрошення спікерів проекту в українські школи та виші або відправити запит на менторство.

У проекті «Я зможу!» жінки-лідери будуть ділитися досвідом та знаннями з молоддю. Але також за допомогою зможе звернутися будь-яка жінка, яка знаходиться на шляху до своєї мрії.

Історія проекту

Презентація проекту, який реалізує Фонд Олени Пінчук за сприяння Фундації Кока-Кола, відбулася у листопаді 2017 року в Національному музеї Тараса Шевченка.

В рамках проекту відомі українки записали короткі відеоінтерв’ю, у яких вони розповіли про свої життєві історії. Саме вони мають стати джерелом натхнення для тисяч молодих жінок, які сьогодні на самому початку своєї кар’єри та не завжди впевнені у власних силах. Кожна жінка, яка погодилася розповісти про своє професійне зростання, прочитає серію лекцій, проведе декілька зустрічей з молодими жінками, стане для них ментором.

У першу чергу, проект буде спрямований на те, щоб створити нові рольові моделі, розповісти історії успіху, продемонструвати, як багато жінок в Україні посідають відповідальні посади, керують власним бізнесом та стають відомими у творчих професіях.

07 лютого 2018