Про проект

Проект «Я зможу!» спрямований на посилення ролі жінок у суспільстві. Його головна мета – довести, що жінка в Україні може стати успішною в будь-якій сфері. До проекту доєдналися успішні та відомі жінки, історії яких надихають, стають прикладом для дівчат та спонукають до пошуку нових можливостей.

Доведено, що жінки – це агенти змін у суспільстві. Якщо вони мають доступ до якісної освіти та гідної роботи та необхідну систему підтримки, кількість жінок, які перебувають за межею бідності та є уразливими до інфікування ВІЛ й іншими соціально-небезпечними хворобами, зменшується.

Задля створення вертикальних зв’язків та рольових моделей в рамках проекту започаткована програма менторства, яка допоможе створити зв’язки між успішними жінками та дівчатами, які мріють про власний розвиток та потребують підтримки. Задля цього кожна успішна жінка проведе один день свого життя з однією з учасниць проекту та допоможе їй не лише сформувати свою мрію, але й спланувати конкретні кроки для її досягнення. Для цього учасниці повинні відповідати крітеріям відбору та надіслати заявку на менторство, обравши конкретного ментора з переліку.

Крім того, в рамках проекту будуть організовані надихаючі зустрічі менторів зі школярами та студентами, щоб на конкретних життєвих прикладах допомогти дівчатам та хлопцям побудувати модель свого майбутнього та бути успішними у бізнесі, політиці, мистецтві, шоу-бізнесі, соціальних або благодійних проектах. Щоб провести таку зустріч у власному закладі освіти або в рідному місті, її треба зініціювати, заповнивши заявку на запрошення конкретного ментора.

В рамках проекту будуть відібрані найбільш активні та вмотивовані дівчата, з яких буде сформована та підготована команда молодих жінок-тренерів, які зможуть продовжити проектну роботу у своїх громадах, допомагаючи дівчатам повірити в себе та обрати правильну рольову модель. Ми сподіваємось, що в рамках проекту буде створено безліч корисних зв’язків між учасницями проекту, дівчата навчаться комунікувати між собою та поліпшать власні презентаційні навички та впевненість в собі. Ми очікуємо, що дівчата, які взяли участь в проекті, та ментори продовжать розпочату взаємодію та сформують для майбутніх лідерів позитивну мотивацію щодо розвитку та професійних досягнень.

Проект започаткований Фондом Олени Пінчук та Фундацією Кока-Кола. 

Презентація проекту «Я зможу!»