Тесс Голлідей: модель вагою 170 кг

5 червня 2017

31-річна Тесс Голлідей значно змінила уявлення не тільки про модельний бізнес, але і про права жінок. "Жінка може виглядати, як сама того хоче", - каже Голлідей, і кількість її прихильників у Facebook та Instagram досягла кількох мільйонів.

Дитинство

Справжнє ім`я Тесс Голлідей - Райнн Меган Ховен. Вона народилася 5 липня 1985 року у містечку Лорел, штат Міссісіпі, США. Її мати залишила її батька, коли Голлідей була ще зовсім маленькою. Родина переїздила з місця на місце сорок разів, поки дівчині виповнилося десять років. У червні 1995 року мати Тесс була паралізована, після того, як наречений двічі вистрілив їй у голову...

Над Голлідей у дитинстві страшенно знущалися однолітки - не тільки через її вагу та бліду шкіру, а й тому, що її матір - інвалід. До того ж, родина жила в трейлері, що в США вважається не надто престижним. Тесс залишила школу у віці 17 років, після того, як отримала кілька погроз смерті. Також її постійно ображав її батько, з яким вона у 2013 році розірвала будь-які стосунки. А матір, навпаки, заохочувала доньку стати моделлю.

Кар'єра

Кар'єру дівчина почала будувати у віці 15 років. Протягом двох років працювала у Сіетлі гримером, перукарем, креативним директором на фешн-показах. Потім повернулася до Міссісіпі і народила сина (у віці 20 років). У 2010 році Тесс Голлідей оселилася в Лос-Анджелесі. Тут, працюючи у стоматологічному кабінеті, Тесс була відібрана для участі у документальному телешоу про людей, які борються із зайвою вагою. Згодом Тесс почала співрацювати з кількома модельними агенціями, знялася у фотосесії Девіда Лашапеля для Vogue Italia. У 2012 році знялася у своїй першій ню-фотосесії. У 2014 звільнилася зі стоматологічного кабінету і повністю присвятила себе модельному бізнесу. У 2015 році підписала контракт з Milk Model Management у Лондоні, яке оголосило, що Голлідей стала їхньої найбільшою у прямому сенсі цього слова моделлю. У травні 2015 року Тесс прикрасила собою обкладинку журналу People. 

Тіло

Зріст Тесс Голлідей 160 см, вага 370 фунтів (170 кг). У дівчини багато татуювань та є пірсинг. Вона тренується з особистим тренером чотири рази на тиждень, а також плаває та ходить у туристичні походи. Улюблена частина її власного тіла - сідниці.

У 2015 році Голлідей заявила,  що навіть не намагається "сісти" на дієту, адже не вірить, що дієти працюють. Зірка модельного бізнесу вважає, що люди мають їсти стільки, скільки вони хочуть, і не страждати через це від соціального відчуження. Тесс запевняє жінок, що ті не повинні бути певного розміру, і що мають любити власні тіла незалежно від того, великі вони чи маленькі, худі чи товсті. І що мають одягати те, що їм подобається, незважаючи на примхи моди. На Голлідей працює команда з шести фахівців SMM, які і допомогають у розповсюдженні повідомлень моделі по всьому світу. 

У 2012 році Тесс познайомилася з австралійським бізнесменом, фотографом і художником Ніком Голлідеєм, який врешті переїхав до неї у США. Тут вони і заручилися, а у червні 2016 Тесс - вона взяла прізвище свого коханого - народила другого сина.