#дівчатарулять_тізер

03 вересня 2018

Проблема рівних прав та можливостей незалежно від статі – одна з ключових для українського суспільства. Тому Фонд Олени Пінчук разом з bit.LIVE запускають соціальне шоу #ДівчатаРулять, в якому ми будемо говорити про гендерні стереотипи в Україні!

Існує поширене упередження, що жінки не вміють керувати. 10 героїнь зруйнують цей міф та покажуть на власному досвіді, що під час водіння вони можуть ще й вести змістовну бесіду з друзями. Протягом 10 серій вони будуть підвозити випадкових перехожих та питати їх про ролі жінок та чоловіків в різних сферах життя: наука, спорт, бізнес, шоу-бізнес, медіа, IT-індустрія, сім’я, ЛГБТК+ тематика. 

«Чому 80% українців вважають, що приготування їжі – це цілком прерогатива жінки, і при цьому не уявляють її у ролі шеф-кухаря. А якщо ви спробуєте погуглити українські рейтинги, то на двадцять п’ять шефів-чоловіків припадає лише три жінки», – обурюється рестораторка Алла Беленкова, одна з героїнь шоу.

За кермом авто опиняться: співачка Даша Астаф’єва, ведуча Аніта Луценко, бізнесвумен Ірина Терех та Катерина Возянова, вчені Дарина Лосєва та Світлана Вовк, журналістки Оксана Павленко та Аліна Шубська, громадські активістки Ніна Потарська і Віта Чигрина та інші.

Перша серія вже незабаром – ми точно перевернемо ваше уявлення про жінок!