Haim закликає жінок працювати у музичній індустрії

20 липня 2017

Тріо Haim закликає усіх учасників музичної індустрії збільшити кількість жінок - і не тільки музикантів. Потрібні і жінки-звукоінженери, і жінки-техніки.
"Так багато неймовірніх жінок, які працюють у музичній сфері, але хочеться, щоб їх було ще більше, - кажуть учасниці Haim. - Ми хочемо надихнути жінок на те, щоб вони були і продюсерами, і інженерами, і техніками, і менеджерами сцени, і тур-менеджерами. Є мільйони речей, які можна робити у музиці".
Сестри з тріо Haim додали, що музична індустрія вирізняється "жорсткістю", і що їм довелося докласти зусиль, аби "затвердити свою владу".
"Ми зростали, слухаючи пісню Тома Петті "Тобі пощастило", де він співає "Тобі пощастило бути зі мною", - розповідають дівчата. - Ми ніколи не чули пісні, де подібна позиція озвучувалася би з точки зору жінки. Жінка на керівній позиції - це важко. Суспільство звикло до того, що головний - завжди чоловік. Нам багато доводиться із цим стикатися, навіть коли ми керуємо нашою власною компанією. Стверджувати свою силу - іноді це важко".