Проект «Я зможу!» інкубує молодих політикинь

16 травня 2018

Проект «Я зможу!» відкриває нові можливості для дівчат і жінок, які мають ідеї та потенціал для роботи у політичних проектах і партіях, в органах державної влади та місцевого самоврядування. В рамках проекту, що спрямований на посилення ролі жінок у суспільстві, планується проведення навчально-практичних тренінгів – інкубаторів за чотирма напрямками. Одним з них стане курс «Жінка в політиці і владі».

Цей мотиваційний курс надасть дівчатам та жінкам з усієї України, які хочуть бути активними учасницями політичних реформ, можливість стати успішними політикинями, отримати доступ до знань і практичних навичок у сфері роботи органів державної влади та місцевого самоврядування, надихнутися історіями успіху запрошених менторок та розробити власний проект.

Учасниці інкубатору візьмуть участь у спеціально розроблених тренінгах, під час яких отримають допомогу у розвитку лідерських якостей, вдосконалять навички комунікації з медіа, громадськістю та міжнародними інституціями, відпрацюють практику публічних виступів. А також надихнуться особистим спілкуванням з жінками-менторками проекту «Я зможу!».

Менторками цього курсу запрошені:

  • Олена Кондратюк, народна депутатка України;
  • Марія Іонова, народна депутатка України;
  • Наталія Микольська, заступниця Міністра економічного розвитку і торгівлі України;
  • Юлія Ковалів, Голова Офісу Національної інвестиційної ради при Президентові України;
  • Ганна Старостенко, заступниця Голови Київської міської державної адміністрації;
  • Альона Бабак, народна депутатка України.

Запрошені менторки, які працюють у сфері політики та в органах державної влади, поділяться власним досвідом щодо участі жінок у політичних і державотворчих процесах та особисто надихнуть учасниць.

Під час діалогу дівчата, які мріють про власний розвиток та реалізацію у політичному житті країни, зможуть не тільки поставити свої запитання менторкам, але й спланувати конкретні кроки для реалізації власних проектів та ідей. Тож після завершення курсу учасниці працюватимуть над розробкою власного проекту, використовуючи навички, отримані на тренінгах, та менторські поради.

Найактивніші учасниці будуть запрошені на Другий український жіночий конгрес, що проходитиме в грудні 2018 року.

Щоб взяти участь у конкурсі, заповніть коротку анкету, звернувши особливу увагу на особисту мотивацію.

Реєстраційна форма тут

Реєстрація відкрита до 07 червня 2018 року. Участь у проекті безкоштовна.