Проект "Я зможу!" відкриває навчальний бізнес курс

4 червня 2018

Проект «Я зможу!» відкриває четвертий інтенсивний навчальний курс за бізнес-напрямком. Для тих, хто має бізнес-ідею та мріє розпочати власний проект, але потребує знань, навичок або просто сміливості, оголошується набір до бізнес акселератору, що відбудеться 18-21 червня у Verholy Relax Park.

 

Разом із партнерами проекту Selfmade Woman Community було розроблено 4-денну освітню програму, яка включає наступні блоки: 

«Ідея».

«Продукт та бізнес-модель».

«Стратегія виходу на ринок та фінанси».

 

Разом з тренерами проекту учасниці вчитимуться шукати ідеї, створювати wow продукти та завойвувати ринки. Під керівництвом досвідчених наставників дівчата на практиці відтворять всі кроки на шляху від мрії до відкриття власної справи. У цьому їм допоможуть Анна Петрова – засновниця Startup Ukraine, Ксенія Фурсова – засновниця проекту 1dea.Me, Ірина Тулякова – керівник регіонального центру ГО «Українська академія лідерства» в місті Харкові.

 

Крім того, на учасниць тренінгу чекають зустрічі з менторками проекту «Я зможу!» та жінками, успішними в реалізації бізнес-проектів. Тетяна Абрамова, Олеся Жулинська, Катерина  Андрієва ділитимуться своїми історіями успіху та надихатимуть тих, хто стоїть на порозі своєї мрії. 

 

Благодійна ініціатива проекту «Я зможу!» та Selfmade Woman Community має на меті підвищити рівень професійних знань та підприємництва серед жінок в Україні. Участь у бізнес-акселераторі безкоштовна. Він об’єднає 20 жінок, які будуть відібрані за анкетами. 

 

Подати анкету необхідно до 11 червня. Форма заявки тут:  https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeXfrpxdmuQJAnJIMPdwn4UkXzzkgLjrKHD3BZlgSeX0MwXIA/viewform.

 

Проект «Я зможу!» спрямований на посилення ролі жінок у суспільстві. Його головна мета – довести, що жінка в Україні може стати успішною в будь-якій сфері. До проекту доєдналися успішні та відомі жінки, історії яких надихають, стають прикладом для дівчат та спонукають до пошуку нових можливостей.  Проект започаткований Фондом Олени Пінчук та Фундацією Кока-Кола. 

 

Selfmade Woman Community – перша у Східній Європі спільнота розвитку жінок, що допомагає розкривати свій потенціал у різних сферах життя з 2014 року. Selfmade Woman Community займається створенням навчальних проектів за трьома напрямками: розуміння себе та розкриття свого лідерського потенціалу, побудова відносин та сім’я, розвиток своїх талантів та бізнесу чи кар'єри. Також мета спільноти – об’єднувати жінок заради взаємної підтримки та розвитку. Місія жінки – створювати. А місія Selfmade Woman Community – допомогти кожній створити себе. 

www.selfmadewoman.community 

https://www.facebook.com/selfmadewomancommunity/