Результати бізнес-акселератору "Я зможу!"

26 червня 2018

З 18 по 21 червня у Verholy Relax Park відбувся бізнес-акселератор для учасниць проекту «Я зможу!». Серед 130 анкет, було відібрано 21 учасницю з найкращими ідеями. Найамбітніші дівчата приїхали з Полтави, Дніпра, Харкова, Києва, Енергодара, Запоріжжя, Кривого Рогу та Івано-Франківська та впродовж чотирьох днів працювали над своїми бізнес-ідеями під керівництвом менторів.   

 

До кола лекторів акселератора були запрошені Ольга Руднєва, виконавчий директор Фонду Олени Пінчук, Анна Петрова, засновниця Selfmade Woman та Startup Ukraine, Тетяна Абрамова, засновниця бренду RITO, Ксенія Фурсова, співзасновниця бренду 1DEA.Me, Наталія Павлючок, екс-маркетинг директор StarBurger, співвласниця бізнес-кейтерингу BOTANICA, Дмитро Яремкович, ех-СЕО Startup Ukraine, експерт з маркетингу, Олеся Жулінська, директор зі зв'язків з громадськістю компанії «Кока-Кола Україна», Ірина Тулякова, менеджерка осередку «Українська академія лідерства», Катерина Андреєва, засновниця «Любовь-Морковь», Dip.me, Vlasna кухня.

 

Спікери та тренери проекту надихали учасниць, ділилися власними історіями успіху та практичними знаннями, допомагали розробити подальші кроки для досягення цілей. Кожен день мав лекційну та практичну частину. Відомі підприємці розповідали про пошук ідеї, створення продукту, фінансування проекту, розробку маркетингової стратегії, обрання бізнес-моделі та ін. Після чого учасниці починали практичну работу над майбутнімі бізнес-проектами в трьох групах. 

 

В результаті бізнес-акселератору було представлено три проекти, що готові до запуску, а саме:

VisualMe - компанія, що займається візуалізацією освітнього контенту у доповненій реальності.

WOW-Family club - освітній простір дружній до дітей і батьків.

About Me –  бренд футболок з індивідуальними елементами-пінами.

 

Бізнес-акселератор «Я зможу!», що відбувся за підтримки Фонду Олени Пінчук та Фундації Кока-Кола, став важливим кроком для подальшого розвитку його учасниць та можливістю наближення до омріяних результатів. 

 
26 червня 2018