Результати курсу "Жінка в політиці і владі"

6 липня 2018

З 25 по 27 червня відбувся мотиваційний курс «Жінка в політиці і владі» в рамках  проекту «Я зможу!». Серед 60 бажаючих взяти участь у навчанні було відібрано 20 найвмотивованіших учасниць. 

Організатору курсу мали на меті допомогти молодим амбітним дівчатам та жінкам, які мають ідеї та потенціал для роботи у політичних проектах, в органах державної влади та місцевого самоврядування, політичних партіях, реалізувати себе у громадському та політичному житті, відкрити для них нові можливості.  

Менторками заходу стали народні депутатки Олена Кондратюк та Альона Бабак, які є співголовами МФО «Рівні можливості»; Державна уповноважена Антимонопольного комітету України Світлана Панаіотіді, заступниця голови КМДА Ганна Старостенко. 

Менторки поділилися власним досвідом щодо участі жінок у політичних та державотворчих процесах та надихнули учасниць, які знаходяться на початку свого шляху, особистим досвідом. 

«В політиці я зрозуміла, що в партнерстві є сила. Світ дуже сильно змінюється. Масштабні виклики є для жінок і вони повинні з ними справлятися», -  підкреслила Олена Кондратюк. 

Учасниці проекту також взяли участь у спеціально розроблених тренінгах, під час яких отримали практичні знання з розвитку лідерських якостей, основ комунікації з медіа, громадськістю та міжнародними інституціями та практику публічних виступів. 

Серед запрошених спікерів: дикторка і ведуча програм українського телебачення, народна артистка України Тетяна Цимбал; відомі експерти з комунікацій Олександр Гриневич та парламентський кореспондент ICTV Василь Саф’янюк

Під час авторського тренінгу Катерини Одарченко «Стратегія реалізації політичного проекту» учасниці набули практичних знань у сфері роботи органів державної влади та місцевого самоврядування.

Дівчата, які мріють про власний розвиток та реалізацію у політичному житті країни, мали змогу не тільки обмінятися думками з менторками та спікерами, а й спланувати конкретні кроки для реалізації власних проектів та ідей.  

«Здавалося би,  кожна з нас вже зі своїм досвідом і багажем знань, зі своїми поглядами на певні процеси як в політиці, так і в соціумі. І тим не менш, творцям проекту, менторам вдалося нас, таких різних, за такий невеликий проміжок часу, об’єднати заради однієї глобальної мети:  змінювати свою свідомість, своє оточення, свою країну тільки в найбільш якісному напрямку», -  поділилася своїми враженнями учасниця з Харкова Лілія Шеіна.     

 

Мотиваційний курс «Жінка в політиці і владі» відбувся за підтримки Фонду Олени Пінчук та Фундації Кока-Кола та наблизив учасниць до реалізації своїх проектів  у політичній сфері.

 
06 липня 2018