Ганна Старостенко

Заступник голови КМДА з гуманітарних питань
20 травня 2017

Де народилася        

Селище міського типу Варва на Чернігівщині

«Я пам`ятаю двір, в якому ми жили, дитячий садочок, з якого я кілька разів втікала, і ще трошки таких кумедних історій, які там зі мною трапилися. Ми поїхали звідти, коли мені було 5 років. А знов повернулася туди з батьками, коли мені було вже 30. Просто хотілося подивитися і перевірити, чи дійсно мої спогади відповідають реальності. Дійсно, мої дитячі враження виявилися більш масштабними, ніж те маленьке містечко. Я виросла і вже багато чого побачила. В дитинстві все здавалося великим, як у фільмі «Коли дерева були великими», велетенським, величним…, а насправді виявилося маленьким, затишним і дуже хорошим».

Де навчалася

Закінчила 9 класів середньої школи №264 в Києві

1995 – Український гуманітарний ліцей Київського національного університету ім. Т. Шевченка

1995-2000 – Інститут міжнародних відносин Київського національного університету ім. Т. Шевченка ( «магістр міжнародних відносин» та «перекладач німецької мови»)

2000 – 2004 – аспірантура Інституту міжнародних відносин Київського національного університету ім. Т. Шевченка

2004 – захистила дисертацію і отримала ступінь кандидата політичних наук за спеціальністю «Політичні проблеми міжнародних систем і глобального розвитку»

2001 – 2004 – післядипломна освіта в Європейському університеті Віадріна (Франкфурт-на-Одері). Отримала диплом магістра Європейської політики за спеціальністю «культурологія». Стажувалася в Посольстві України в Німеччині, в Бундестазі.

Де працювала

Президент благодійної організації «Фонд братів Кличків»

Депутат Київської міськради трьох скликань

Член політичної партії «Блок Петра Порошенка - Солідарність»

Помічник-консультант народного депутата

Заступник голови Київської міської державної адміністрації з гуманітарних питань

В КМДА відповідаю за політику в сфері культури та охорони культурної спадщини, забезпечення роботи та розвитку мережі столичних закладів культури, діяльності національних меншин, міграції та державно-церковних відносин, роботу закладів науки, освіти, фізичної культури та спорту, забезпечення прав дітей на життя, розвиток, виховання та освіту. 

Найуспішніший проект на сьогодні    

Моя родина

«Я вважаю, що ознакою успішності в житті є внутрішня та зовнішня гармонія. Ти не можеш бути  успішним, якщо в чомусь твоє життя негармонійне. Якщо в тебе є досягнення на роботі, в кар`єрі, в суспільних проектах, але ти нещасливий вдома, то важко вважати себе щасливим... На мій погляд, дуже важливо гармонійно поєднувати родину, роботу та особисті вподобання. Можливо, мені зараз бракує вільного часу на хобі, але у щільному робочому графіку я завжди знайду час на сім`ю». **

** Під час запису цього інтерв`ю Ганна була на сьомому місяці вагітності, чекаючи на свою другу дитину.